HİZMETLERİMİZ

ISITMA    SİSTEMLERİ
Kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.
DOĞALGAZ SİSTEMLERİ
Doğalgaz uzun yıllar ev ya da iş yerlerinin ısınması konusunda en etkili olan ve çok fazla tercih edilen ısınma yöntemidir.
HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Kirli havayı doğal akım yardımıyla ilgili ortamdan hava emilerek dışarı kirli havanın atılması, ortama temiz hava verilmesi için kullanılan sistemlerdir.
İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ
Bir mekanın sıcaklığı, nemi, temiz hava hareketleri ve bu mekanlarda insan sağlığını korumak için düzenlenen sistemdir.
YANGIN TESİSATI VE SÖNDÜRME SİSTEMLERİ
Yapılarda oluşabilecek ve çok büyük tehlikelere yol açabilecek yangın afeti sırasında yangını söndürmek veya söndürülmesine yardımcı olmak amacıyla kullanılmaktadır.
ENDÜSTRİYEL  ISI SİSTEMLERİ
 
Fabrikaların, üretim yapılan alanların veya buna benzer mekanların ısıtılması için gerekli olan en kalıcı ve kaliteli çözümlerdir.
SIHHİ TESİSAT SİSTEMLERİ
 
Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkartılmasını sağlayan sistemdir.
PROJELENDİRME
 
 
Her türlü İnşaat, yapı  vb. işlerinde makine mühendislerinin sorumluluk alanına giren tüm sistemsel işlerin belirli bir hesaplamalar ve çözümlemeler ile çizilmesidir.
AnasayfaDemirdökümİletişim